Get Adobe Flash player

Zapraszamy na Obóz Terapeutyczny

UDOSTĘPNIJ

obozZapraszamy do naszego Centrum Spotkań i Dialogu na Obóz Terapeutyczny oparty na Programie 12 Kroków dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz osób współuzależnionych. Podstawowym elementem obozu jest terapia grupowa, obejmująca 40 godzin pracy w małej (do 6 osób) grupie terapeutycznej. W zależności od stopnia zaawansowania uczestnik pracuje w grupie Kroków 1-3; 4-5, 6-7, 8-9,10-12. Uczestnictwo w Obozie Terapeutycznym nie jest leczeniem w rozumieniu medycznym.

Obóz opracowany jest w oparciu o model „Strzyżyna" opracowany w 1987 r. w Ośrodku Terapii Uzależnień Instytutu Psychiatrii i Neurologii pod kierunkiem dr n. med. Bohdana T. Woronowicza. Pierwszy odbył się wiosną 2004, a następne w kolejnych latach. Ukończyło go łącznie kilkaset osób. Obóz także oparty jest na Programie, na którym każdy z nas pracuje osobiście i ze sponsorem. Celem obozu nie jest więc zastąpienie osobistej i systematycznej pracy ze sponsorem oraz w grupie, ale pomoc w jej usystematyzowaniu, pogłębieniu i dokonaniu pewnej syntezy.

Termin: 1-8 czerwca 2014 r.
Koszt: 500 zł - w pokoju 2-4 osobowym z umywalką (łazienki obok pokoi)
          600 zł - w pokoju 2-4 osobowym z łazienką

Warunki uczestnictwa:
1. Co najmniej miesięczna abstynencja od alkoholu i innych środków psychoaktywnych.
2. Uczestnictwo w spotkaniach AA, AN, innej wspólnoty 12 krokowej.
3. Pozytywna weryfikacja prawidłowo wypełnionej i nadesłanej ankiety, która dostępna jest TUTAJ
4. Wpłata zaliczki 200 zł
5. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w Obozie Terapeutycznym w terminie 14 dni do jego rozpoczęcia, wpłacona zaliczka nie będzie zwrócona.
6. W przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby uczestników, Centrum Spotkań i Dialogu zastrzega sobie prawo odwołania Obozu Terapeutycznego.
Ilość miejsc ograniczona.

Centrum Spotkań i Dialogu to miejsce spotkań grup społecznych, zawodowych, religijnych, organizacji pozarządowych, a także osób indywidualnych. Piękne, malownicze tereny Parku Krajobrazowego Dolina Jezierzycy, czyste powietrze oraz obcowanie z przebogatą naturą, sprzyjają nawiązywaniu twórczego dialogu i owocnej współpracy, wyciszeniu i aktywnemu wypoczynkowi.

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT

l