Get Adobe Flash player

Jarmark kulturalny Polskiego Związku Niewidomych

UDOSTĘPNIJ

 

jarmark pznOd wtorku Centrum wypełnione jest twórczością, kreatywnością, energią i na pewno dobrymi fluidami. A wszystko to dzięki członkom dolnośląskiego okręgu Polskiego Związku Niewidomych, którzy urządzili u nas "Jarmark Kulturalny". Warsztaty, śpiewy, wieczorki poezji i rękodzieło - wszystkiego pod dostatkiem. Dziś odbyła się prezentacja ręcznie wykonanych ozdób wszelakiego rodzaju i maści.

Warte pokazania, tym bardziej że osoby te przecież mają poważne problemy ze wzrokiem, niedowidzą, a czasami tworzą "po omacku". W Krzydlinie odbywają się warsztaty i konkurs w 3 kategoriach (wokalno-muzyczna, recytatorska, sztuka plastyczna). Ich zwycięzcy zostaną wyróżnieni podczas uroczystej Gali Jarmarku, która odbędzie się w piątek (30 listopada) we wrocławskim Klubie Firlej (ul. Grabiszyńska 56). Nie zabraknie też na niej występów i pokazów, więc jeśli ktoś będzie w pobliżu, niech wstąpi :-)
Jak przekazuje Polski Związek Niewidomych "w środowisku osób niewidzących i słabowidzących jest wiele osób uzdolnionych artystycznie. Dzięki takim Przeglądom mogą zaprezentować swoje umiejętności szerszemu gronu, zmieniając tym samym stereotypy myślenia o osobach niepełnosprawnych".

 

Wszystkie prace wykonane na warsztatach w Krzydlinie możecie zobaczyć tu

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT