Get Adobe Flash player

XV Dni Odnowy Życia za nami

UDOSTĘPNIJ

img 5021 1711x1140Za nami dwie tury XV Dni Odnowy Życia. W naszych warsztatach terapeutyczno-profilaktycznych wzięło ogółem ponad 180 osób - kobiet i mężczyzn z całego regionu. Wspólnie zastanawialiśmy się nad tym, czy znamy dobrze samych siebie i jak ta znajomość może nam pomóc w skutecznym realizowaniu programu 12 Kroków.

Pierwsze w tym roku Dni Odnowy Życia miały na celu podkreślenie wyjątkowości każdego z nas - nie ma przecież drugiej takiej osoby jak my. Jesteśmy wyjątkowi.


Towarzyski sangwinik, energiczny choleryk, perfekcyjny melancholik czy spokojny flegmatyk? - który temperament przeważa w naszej osobowości? A jeśli przeważa - jakie znaczenie ma to dla naszych relacji z innymi? Na warsztatach przedstawiliśmy teorię 4 temperamentów i bardzo dokładnie je omówiliśmy. Każdy, na zasadzie zabawy, miał tez okazję wypełnić specjalny test, dzięki któremu dowiedział się, którym temperamentem jest. Nie miało to oczywiście na celu szufladkowanie kogokolwiek do poszczególnych kategorii, ale - poprzez lepsze poznanie pewnych mechanizmów- otworzyć na innych. Taka wiedza pozwala zaakceptować różność i znajdować wspólną płaszczyznę z ludźmi, którzy żyją sprzecznie z naszymi oczekiwaniami czy przekonaniami. Poznając innych - poznajemy siebie. Poznając siebie - poznajemy innych. Każda praca nad sobą zaczyna się od prawdziwego i głębokiego poznania samego siebie - swoich słabości i ograniczeń, ale i mocnych stron. By ograniczać to, co negatywne, a wzmacniać to, co w nas pozytywne. By rozmnażać talenty, które każdy z nas ma...

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://krzydlina.org/images/XV DOZ

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT