Get Adobe Flash player

WARSZTATY

"Razem a nie przeciwko sobie" - warsztaty rodzinne

UDOSTĘPNIJ

WARSZTATY RODZINNE 2014Jakie są podstawy budowania związku? Jaka jest rola wzajemnych oczekiwań partnerów? Jakie są najczęstsze przyczyny konfliktów w parach? Te i wiele innych zagadnień były tematem Warsztatów Rodzinnych „Razem a nie przeciwko sobie".
Spotkanie dla osób, które doświadczają skutków uzależnień lub chcą poprawić wzajemne relacje w związku odbyło się w dniach 14-16 lutego 2014 r. Wzięło w nim udział ponad 40 uczestników z całego Dolnego Śląska. W atmosferze wzajemnej akceptacji i otwartości pary, niekiedy z ponad 30-letnim stażem, mogły wymienić się swoimi doświadczeniami w obszarze budowania relacji. Spotkanie było też doskonałą okazją by, w oderwaniu od zgiełku codziennych spraw, znaleźć chwilę i przyjrzeć się sobie oraz relacji z partnerem. Była to też szansa żeby zastanowić się nad charakterem i jakością swojej komunikacji z otoczeniem.


Kameralna atmosfera warsztatów sprzyja szczerej rozmowie o podstawowych kwestiach dotyczących relacji. W czasie spotkania poruszane były m. in. tematy, takie jak: zasady funkcjonowania związku, rola i charakter wzajemnych oczekiwań czy najczęstsze przyczyny konfliktów. Nie zabrakło też miejsca na zagadnienia związane z komunikacją w relacjach partnerskich. Uczestnicy spotkania mogli się także dowiedzieć, jak pielęgnować wzajemny szacunek w rodzinie.
Warsztaty Rodzinne „Razem a nie przeciwko sobie" to spotkania adresowane zarówno do małżeństw, par będących w związkach nieformalnych, jak i osób nie będących aktualnie w żadnej relacji partnerskiej. W 2014 roku planowane są jeszcze dwie edycje warsztatów: w październiku i listopadzie.

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT